Zonder afspraak langskomen
Heeft u hagelschade door de buien van 27 juni? Dan mag u tijdelijk zonder afspraak langskomen bij een van onze vestigingen voor een eerste hagelschade-intake.
Hagelschade door de hagelbuien van 27 juni
Heeft uw auto hagelschade opgelopen door de hagelbuien van het weekend van 27 juni?
Dan wilt u natuurlijk snel weten wat de schade is, wat de vervolgstappen zijn en hoe de afhandeling via uw verzekeraar verloopt.
Voor deze situatie hebben wij tijdelijk een speciaal calamiteitenproces voor hagelschade ingericht. Hiermee kunnen wij klanten met hagelschade sneller en overzichtelijker helpen.
Wat houdt het calamiteitenproces in?
Bij veel hagelschades tegelijk kan het drukker zijn dan normaal. Daarom werken wij tijdelijk met een calamiteitenproces. Dit proces helpt ons om iedere schade goed te registreren en klanten duidelijk te informeren over de vervolgstappen.
De intake is bedoeld als eerste beoordeling van de hagelschade. Op basis daarvan bespreken wij wat er nodig is om het hersteltraject verder in gang te zetten.
Zo werkt de hagelschade-intake
Stap 1
Kom zonder afspraak langs
U mag tijdelijk zonder afspraak langskomen bij een van onze vestigingen voor een eerste hagelschade-intake.
Stap 2
Wij bekijken de schade
Onze specialisten beoordelen de zichtbare hagelschade aan uw auto en registreren de belangrijkste schade-informatie.
Stap 3
U krijgt uitleg over de vervolgstappen
Wij leggen uit wat er nodig is voor de verdere afhandeling, bijvoorbeeld richting herstel, planning of verzekering.
Stap 4
Indien nodig plannen we een vervolgafspraak
Als een vervolgafspraak nodig is, stemmen wij dit apart met u af. Zo weet u precies waar u aan toe bent.
Neem dit mee als u langskomt
Om u zo goed mogelijk te kunnen helpen, vragen wij u om indien mogelijk de volgende gegevens mee te nemen:
- Uw kenteken.
- Uw contactgegevens.
- Uw verzekeringsgegevens.
- Eventuele schademelding of correspondentie van uw verzekeraar.
Belangrijk om te weten
De hagelschade-intake is een eerste beoordeling. Een eventuele reparatie of verdere schadeafhandeling wordt daarna apart met u besproken.
Door de verwachte drukte kunnen wij mogelijk niet direct een definitieve reparatiedatum geven. Wel zorgen wij ervoor dat uw schade correct wordt geregistreerd en dat u weet wat de vervolgstappen zijn.
Heeft uw auto hagelschade opgelopen door de hagelbuien van 27 juni? Kom dan gerust zonder afspraak langs bij een van onze vestigingen. Wij helpen u graag verder.