Dienstverband Fulltime

Ben jij enthousiast, gek op auto’s en hou je van aanpakken? Dan is dit dé kans voor jou!

Van den Berg Autoschade is op zoek naar een Autopoetser / Allround Medewerker voor ons team in Goes. Jij bent verantwoordelijk voor het tiptop afleveren van alle auto’s en het uitvoeren van diverse werkzaamheden.

Takenpakket

 • Auto’s wassen, poetsen, polijsten etc.
 • Transport
 • Eindcontrole voor aflevering
 • Magazijnwerkzaamheden
 • Zorgdragen voor orde en netheid van de werkplaats/kantine
 • Bijspringen op verschillende afdelingen

Wij bieden

 • Een fijne, collegiale werkplek in een dynamisch bedrijf
 • Ruimte voor eigen initiatieven en persoonlijke groei
 • Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden

Functie-eisen

 • Zelfstandig, verantwoordelijk en secuur
 • Affiniteit met automotive
 • Enthousiast en flexibel
 • Teamplayer
 • In het bezit van een autorijbewijs

Contact

Ben jij de ideale kandidaat om ons team in Goes te komen versterken? Neem dan zo snel mogelijk telefonisch contact met ons op! Of stuur je CV en motivatiebrief via het contactformulier (directiesecretariaat, t.a.v. Heike van den Berg). We kijken ernaar uit om je te ontmoeten!